Терентьєв – людина з команди Черновецького

Безымянный

Депутат Київради Михайло Терентьєв – потрапив до Київради як висуванець рейтингового УДАР-у. Позиціонує себе як очільник “Молодіжної спортивної організації”. Йому 30 років.

У минулому Терентьєв був помічником одіозної Алли Шлапак – екс-заступниці голови фракції Леоніда Черновецького у Київраді. Протягом 4-х років він очолював громадську приймальню Шлапак й активно підтримував її на парламентських виборах 2012-го року.

До слова Шлапак пройшла на цей раз до Київради як самовисуванка від сусіднього округу Печерська (Видубичі, Печерські липки). Щоправда, у своїй агітації використовувала кольори та шрифт блоку Петра Порошенка.

Місцеві вибори в Україні відбудуться менш, ніж за рік. У жовтні мешканці столиці знову обиратимуть депутатів Київради. Саме тому політики квапляться нагадати про себе і Михайло Терентьєв – не виняток. Так до нового року мешканці Печерська отримали ось такі листівки.

Безымянны1й

Це перша макулатура, яка з моменту виборів потрапила у скриньки виборців. До цього були агітлистівки з обіцянками.

Безымянный

До слова, Терентьєв потрапив до комісії з питань ЖКГ та ПЕК. А питання житлово-комунального господарства завжди хвилюють виборців місцевих депутатів.

Звіт депутат Терентьєв зробив. Але не у перші 100 днів влади, а за півріччя своєї діяльності. До скриньок виборців, як новорічні листівки, він не потрапив. Його Міша Терентьєв (саме так себе іменує депутат) розмістив на сторінці Facebook.

Безымянный

Прозвітував депутат на 2-х сторінках.

Безымянный

Згідно із цим звітом, виконано менше 20 % доручень виборців (174 з 1061). Варто зауважити, що депутат прозвітував щодо встановленя нових дитячих майданчиків. Оскільки досі немає декларації про доходи депутата, то не зрозуміло, яким коштом провели такі роботи для громади.

Сторінку на Facebook завів з 2011 року, але жодних постів під час майдану на ній немає. Активні повідомлення мають місце саме з передвиборчої кампанії – квітня 2014-го року.

Терентьєв також веде сторінку вКонтакте, яка у нього з’явилась за місяць до виборів. Варто зауважити, що в Терентьєва є блог на “Корреспонденте”, який викупив скандально відомий Сергій Курченко – людина сім’ї.

 

Прокоментуй!Терентьєв – людина з команди Черновецького

Додати коментар

Напишіть відгук